sütlüce su kaçağı tespiti

Sütlüce su kaçağı tespiti firması olarak evinizde bulunan gider borularında oluşan su sızıntı problemlerini tespit etmek için robotla su kaçağı bulma servisi sunmaktayız. Tesisat sistemlerinin içerisinde her zaman belli bir dönem içerisinde kontrol bakım gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Su kaçağı tespiti işlemlerinin düzenli bir nokta üzerinde yapılması demek evinizde ya da iş yerinizde bu sıkıntılar boy göstermeden önüne geçebileceğimiz anlamına gelmektedir. Bir tesisat sisteminde en büyük problem su sızıntıları olmaktadır. Sızıntıların önüne geçemediğiniz üstüne koya koya daha büyük sıkıntılara yol açacaktır. Ama artık eski durumlara oranla artık kaçakların tespit edilmesi teknolojik bir düzen ile güçlü bir sonuç almamızı sağlar. Kaçakların bütün aşamalarını hızlı, kesintisiz ve en önemlisi de sonuç odaklı ilerlememizdir.

Sütlüce Kameralı Su Arıza Tespiti

Beyoğlu Sütlüce su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlardan olan termal kamera genellikle sıcak su tesisatlarında kullanılmaktadır. Çünkü bu cihaz ısı farkları görüntüleme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı da boruların içindeki suların yaymış oldukları sıcaklıklar rahatlıkla tespit edilmekte ve böylece kaçaklar tespit edilebilmektedir. Termal kameralarda izlenen borulardaki suların yaymış oldukları ısının görüntüsü boruya benzemektedir. Fakat kaçağın olduğu yerde bu görüntü bozulmakta ve böylece kaçak rahatlıkla tespit edilmektedir. Kaçak tespit edildikten sonra ise sadece kaçağın olduğu küçük bölüm kırılmaktadır. Bu da evin çok az hasar almasını sağlamaktadır. Daha sonra ise sorunlu boru tamir edilmekte ve işlem tamamlanmaktadır. Tüm bunlar çok kısa sürede olmaktadır.

Sütlüce su kaçağı tespiti tesisat borularında meydana gelen kaçakları kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verip tamir eden firmayız. En az hasar ve maliyet kapsamında hareket ettiğimiz için sizleri düşünerek adımlar atmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83